Goldenmark Trophy

30 września na polu golfowym w Toruniu odbył się cykliczny turniej Goldenmark Trophy. W turnieju wzięło udział aż 46 zawodników. Niestety nikomu nie udało się zdobyć nagrody specjalnej za zagranie Hole in One jaką było czterdzieści tysięcy złotych w srebrze ufundowane przez Mennicę Wrocławską.

Walka na podium była bardzo wyrównana i rozstrzygnięta została dwiema dogrywkami. Turniej w kategorii brutto ostetcznie wygrał Piotr Słojewski z wynikiem 70 uderzeń. Drugie miejsce zajął Filip Płaszczykowski. Trzecie miejsce brutto po dogrywce wywalczył Marek Bożic, ogrywając Henryka Rapcę.

W kategorii netto bezkonkurencyjnie najlepszy był Aleksander Ćwik. Na miejscu drugim znalazł się Marek Chwiejczak, a tuż za nim na pozycji trzeciej uplasował się Tomasz Pasek.

Zapraszamy do naszej galerii żeby zobaczyć zdjęcia z turnieju.

Pełna lista z turnieju znajduje się tutaj.