Ligi golfa BMW DYNAMIC MOTORS

27 kwietnia odbył się ostatni turniej Ligi golfa BMW DYNAMIC MOTORS.
Po trzech turniejach cyklu najlepszym Zawodnikiem Klasyfikacji Brutto został Mateusz Papużyński pokonując drugiego w tabeli Henryka Rapcę i Zygmunta Olejniuka.
W klasyfikacji netto zwyciężyła Anna Bazarova przed Andrzejem Gołębiowskim i Krzysztofem Pitułą.

 

 

Ceremonia rozdania nagród odbędzie się podczas Turnieju BMW DYNAMIC MOTORS
24 czerwca 2018r, na który ruszyły już zapisy (wyłącznie w recepcji klubu)

 

 

Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia z Turnieju kliknij tutaj.

 

 

Klasyfikacja Generalna Brutto:



1 Papużyński Mateusz X 75 74 149
2 Rapca Henryk 78 76 79 154
3 Olejniuk Zygmunt 79 75 86 154

4 Modrzewski Rafał X 79 77 156
5 Litwiniuk Jerzy 81 81 84 162
6 Ziatyk Marcin X 80 82 162
7 Chachaj Maksymilian 93 81 83 164
8 Bazarova Anna 86 82 84 166
9 Wlizło Marian 80 86 86 166
10 Bazyly Paweł 99 86 82 168
11 Dutkowski Wojciech 86 82 X 168
12 Gołębiowski Andrzej X 81 90 171
13 Buzalski Józef X 83 90 173
14 Ćwik Aleksander 84 89 X 173
15 Socha Zbigniew 87 X 90 177
16 Pituła Krzysztof 87 92 95 179
17 Wydrzyński Zbigniew 97 X 82 179
18 Stafiej Kazimierz X 94 87 181
19 Rutkowski Janusz 82 X 100 182
20 Sadziński Sebastian X 97 87 184
21 Haładuda Eugeniusz 109 X 94 203
22 Soltan Grzegorz X 109 113 222
NS Bańkowski Jerzy X 86 X NS
NS Baus Uwe X 83 X NS
NS Ćwik Dariusz 92 X X NS
NS Dróżdż Andrzej 85 X X NS
NS Johansson Ronny 95 X X NS
NS Waldemar Badowski X X 84 NS
NS Piskorz Zbigniew 74 69 67 136

 

Klasyfikacja Generalna Netto::

 

1 Bazarova Anna 37 42 37 79
2 Gołębiowski Andrzej X 37 28 75
3 Pituła Krzysztof 39 31 34 73

4 Olejniuk Zygmunt 34 38 27 72
5 Rapca Henryk X 36 34 70
6 Ćwik Aleksander 36 33 X 69
7 Litwiniuk Jerzy 32 33 29 65
8 Rutkowski Janusz 40 X 25 65
9 Papużyński Mateusz X 31 33 64
10 Bazyly Paweł 24 31 32 63
11 Haładuda Eugeniusz 23 25 38 63
12 Sadziński Sebastian X 24 33 57
13 Socha Zbigniew 26 X 25 51
14 Stafiej Kazimierz X 21 30 51
15 Soltan Grzegorz X 27 21 48
NS Bańkowski Jerzy RET 28 RET
NS Chachaj Maksymilian X X 31 NS
NS Ćwik Dariusz 27 X X NS
NS Dróżdż Andrzej 29 X X NS
NS Dutkowski Wojciech X 30 X NS
NS Wlizło Marian X X 27 NS
NS Wydrzyński Zbigniew X X 39 NS
NS Ziatyk Marcin X 36 33 NS
DQ Piskorz Zbigniew 32 36 38 74




Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. OK