Goldenmark Trophy

24 września odbył się turniej GOLDENMARK Trophy.
40 Zawodników walczyło o sztabki złota oraz nagrodę specjalną - 15kg srebra inwestycyjnego za trafienie hole in one.
W kategorii brutto najlepszy wynik uzyskał Marek Bożić. Miejsce drugie zajął Piotr Słojewski wyprzedzając Filipa Płaszczykowskiego systemem countback.
W kategorii netto najlepszy okazał się Aleksander Ćwik przed Tomaszem Sołkiewiczem i Zygfrydem Gralakiem.

 

Nagrody specjalne:

 

Longest drive:
dołek nr 1 - Oskar Zabłotny
dołek nr 7 - Piotr Słojewski

 

Nearest to the pin:
dołek nr 6 - Tomasz Sołkiewicz
dołek nr 9 - Robert Śniegocki

 

 

Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia z turnieju kliknij tutaj

 


 

Wyniki brutto:

 


1 Bożic Marek 64
2 Słojewski Piotr 70
3 Płaszczykowski Filip 70
T4 Skudlarski Dariusz 73
T4 Muzalewski Wojciech 73
6 Dąbek Marcin 74
7 Modrzewski Rafał 75
T8 Scollan Jakub 76
T8 Socha Zbigniew 76
10 Baus Uwe 78

T11 Wlizło Marian 80
T11 Dróżdż Andrzej 80
T13 Papużyński Mateusz 81
T13 Płaszczykowski Arkadiusz 81
15 Ćwik Aleksander 82
T16 Sołkiewicz Tomasz 83
T16 Zabłotny Oskar 83
T16 Gralak Zygfryd 83
T16 Chachaj Maksymilian 83
T16 Tlałka Andrzej 83
21 Skudlarski Łukasz 84
22 Solecki Krzysztof 85
23 Romankiewicz Czesław 88
T24 Gordon Andrzej 89
T24 Tlałka Tadeusz 89
26 Kurowski Jerzy 90
27 Polak Paweł 91
28 Cewiński Andrzej 92
T29 Scollan Brian 93
T29 Lis-Mierzejewska Beata 93
31 Zieliński Jarosław 96
32 Grzelecki Edward 97
33 Bazarova Anna 99
T34 Pokorski Marcin 104
T34 Podsędek-Potrzebowska Magdalena 104
T34 Rejniak Leszek 104
37 Mierzejewski Andrzej 105
38 Śniegocki Robert 116
DQ Marchlewski Stanisław
DQ Piskorz Zbigniew 75

 

 

Wyniki netto:

 


1 Bożic Marek 44
2 Ćwik Aleksander 43
3 Sołkiewicz Tomasz 39
4 Gralak Zygfryd 39
T5 Chachaj Maksymilian 38
T5 Solecki Krzysztof 38
T5 Muzalewski Wojciech 38
T8 Modrzewski Rafał 37
T8 Scollan Jakub 37
T8 Skudlarski Dariusz 37
T8 Socha Zbigniew 37

12 Lis-Mierzejewska Beata 36
T13 Dąbek Marcin 35
T13 Tlałka Andrzej 35
T15 Baus Uwe 33
T15 Zieliński Jarosław 33
T15 Cewiński Andrzej 33
T18 Wlizło Marian 32
T18 Tlałka Tadeusz 32
T18 Romankiewicz Czesław 32
T21 Polak Paweł 31
T21 Płaszczykowski Filip 31
T21 Dróżdż Andrzej 31
T21 Kurowski Jerzy 31
T25 Pokorski Marcin 30
T25 Bazarova Anna 30
T25 Mierzejewski Andrzej 30
28 Płaszczykowski Arkadiusz 29
T29 Gordon Andrzej 27
T29 Śniegocki Robert 27
31 Papużyński Mateusz 26
T32 Scollan Brian 24
T32 Grzelecki Edward 24
34 Skudlarski Łukasz 19
35 Rejniak Leszek 18
DQ Marchlewski Stanisław
DQ Piskorz Zbigniew



Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. OK