Turniej Rozpoczęcia Sezonu 2011

Dnia 3 kwietnia 2011 w niedzielę w Klubie Golfowym Tatfort odbył się pierwszy w tym sezonie turniej golfowy. Pogoda dopisała a i frekwencja była zadowalająca. Oprócz stałych bywalców klubu , było również kilku nowych graczy.
W kategorii netto na 3 miejscu znalazł się młody lecz zaprawiony w boju zawodnik Oskar Zabłotny, 2 miejsce należało do Krzysztofa Polasika zaś na 1 miejscu z wynikiem 62 punktów znalazł się Mieczysław Piwowar.
W kategorii brutto 3 miejsce zajął Jarosław Płatek, 2 miejsce przypadło Remigiuszowi Berkowi a na najwyższym stopniu podium z wynikiem 80 punktów stanął Jerzy Litwiniuk.Konkurencję Longest Drive (na najdalsze uderzenie) wywalczył Pawel Srokowski a Nearest to the pin (najbliżej celu) Mieczysław Piwowar.
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Tym pierwszym turniejem w roku, który wszystkim po długim sezonie zimowym dostarczył wielu emocji, ogłaszamy uroczyście sezon gry w golfa w Klubie Tatfort za otwarty.
Zapraszamy serdecznie na najbliższy turniej „O Kryształowe Jajo'', który odbędzie się w niedzielę 17 kwietnia 2011r.